PASJA, CIERPLIWOŚĆ, DOŚWIADCZENIE 
„Wszyscy wiedzą, że czegoś się nie da zrobić i wtedy pojawia się ten jeden,
który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi.”
- Albert Einstein

Wizualizacje architektoniczne, ale jakie?

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zapewne najczęściej będziemy korzystać z wizualizacji statycznych, chociaż inne formy wizualizacji stosowane są już od jakiegoś czasu. Jedna z nich to zapis w postaci filmu wideo, pozwalający pokazać więcej szczegółów budynku, znaleźć się wewnątrz, przejechać windą na ostatnie piętro, czy wreszcie zobaczyć ruchoma perspektywę obiektu, z lotu ptaka. Teraz, filmy takie mogą posiadać poruszające się postacie, jeżdżące samochody, otwierające się drzwi, falującą wodę czy drzewa, słowem całe, realistyczne otoczenie. Taki film jest znakomitą prezentacją na Giełdę Mieszkaniową, spotkanie z potencjalnym inwestorem, może też zaistnieć na stronach firmowych developera.

A jeśli chcemy w bardziej przykonywujący sposób pokazać układ pomieszczeń, nie wystarczą już zwykłe, płaskie rzuty, sięgnijmy więc po rzuty budynków przestrzenne, zrealizowane z pełnym realizmem. Dobrze zaprojektowana ulotka, folder reklamowy, własne materiały firmowe, strona internetowa, wzbogacone o takie elementy, będą znacznie bardziej trafiały do wyobraźni klientów niż dotychczasowe, tradycyjne formy.

Zrealizowanie przykładowej aranżacji jakiegoś wnętrza to już standardowa forma promocji budynku. Niestety bardzo kosztowna. Czy nie lepiej zastąpić ją, na początek, samym projektem wnętrza wykonanym w technologii 3D. Nasza firma oferuje Państwu projekty wnętrz w technologii wirtualnej, a w kolejnym etapie ich realizację. Na życzenie i przy pełnej współpracy z klientem, projektujemy warianty aranżacji wnętrz, a następnie je realizujemy przy współpracy z najlepszymi wykonawcami.

WIZUALIZACJE projektów 2D i 3D

skrzyżowanie rysunekKierujemy usługę wizualizacji przede wszystkim do Firm Developerskich, ale także do biur projektowych posługujacych się oprogramowaniem 2D, do dużych Pracowni Architektonicznych, do indywidualnych projektantów, do producentów mebli i wyposażenia wnętrz, a także do indywidualnych inwestorów, zarówno mniejszych jak i większych.
Nasza oferta jest zróżnicowana pod względem złożoności usługi jak i pod względem cenowym.... więcej

PROJEKTY WNĘTRZ

winda w RealOfficeWykonujemy projekty wnętrz zarówno użytkowych jak i mieszkalnych w oparciu o najnowszą technologię i tendencje estetyczne. Dodatkowo jesteśmy w stanie zaproponować realizację zaprojektowanych przez nas wnętrz u klienta.
Ta usługa również może być uzupełnieniem oferty Inwestorów i Pracowni Projektowych.
Proponujemy także wizualizacje projektów wnętrz w oparciu o dokumentację projektową 2D innych projektantów.... więcej

OPRACOWANIA GRAFICZNE

Jako uzupełnienie wizualizacji i projektów wnętrz, chcielibyśmy zaproponować ich pełne opracowanie graficzne DTP, grafikę zewnętrzneą i internetową. Posiadane doświadczenie pozwala nam sądzić, że nasze usługi graficzne są bardzo konkurencyjne w stosunku do innych firm.
W przypadku niemożności zrealizowania dużych reklam zewnętrznych, skontaktujemy Państwa z wykonawcą, który będzie się rozliczał z Państwem bezpośrednio... więcej